SPĘDŹ CZAS Z NAJBLIŻSZYMI,
A MY ZADBAMY O CZYSTOŚĆ
TWOJEGO DOMU.

CO OFERUJEMY?

Świadczymy również usługi sprzątania różnych obiektów, typu:

Aby zawrzeć umowę na sprzątanie wyżej wymienionych obiektów, skontaktuj się z nami telefonicznie +48 513 171 678, mailowo: sprzedaz@vipolgroup.eu lub wypełnij formularz kontaktowy, a my umówimy się z Tobą na spotkanie w celu omówienia wszystkich szczegółów i zaoferowania najkorzystniejszych warunków współpracy.

SPRZĄTANIE PO REMONCIE

Po zakończeniu długiego remontu każdy chciałby się odprężyć i rozkoszować wymarzonym wyglądem wnętrz. Dlatego warto powierzyć nieprzyjemny obowiązek sprzątania specjalistom. Fachowcy Vipołysk szybko pozbędą się wszechobecnego kurzu, śladów farb, kleju oraz innych zabrudzeń typowych po skończonych pracach remontowych. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz wysokiej jakości sprzętem, a także środkami czyszczącymi, które usuną zabrudzenia, nie niszcząc przy tym nawet delikatnych nawierzchni.
Cena i czas sprzątania zależy od ilości powierzonych obowiązków oraz ilości metrów kwadratowych mieszkania. Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej.
Zadzwoń pod numer +48 513 171 678, wyślij do nas e-mail - sprzedaz@vipolgroup.eu, albo wypełnij formularz, dostępny na naszej stronie kontaktowej.